• Pzt - Cmt 08.00 - 18.30

KURUMSAL

Cindilli Otomotiv, ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetlerini, Erzurum bölgesi genelinde yaygın yetkili satıcı teşkilatı ile gerçekleştirmektedir. İkinci el markamız, 1999 yılından bu yana sektörde güvenin sembolü haline gelmiş, geliştirdiği yeni projeler ve çalışmalar ile kurumsal ikinci el sektöründeki liderliğini sağlamlaştırmıştır.

Her marka, model ve yaşta araç alım, satım hizmetleri sunan Cindilli Otomotiv, uzman personeliyle araç devir, noter ve ruhsat işlemlerini müşterilerinin adına gerçekleştiren, test sürüşü seçeneğine sahip, her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sunan ve müşterilerine ikinci el araç alıp satmanın rahatlığını özel Cindilli Otomotiv güvencesiyle sağlayan bir markadır.

1993 yılında kurulan şirketimiz belirlediği Vizyon ve Misyonu ile bölgede lider olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Şirket vizyonu olarak; ulaşım çözümleri sunan, yenilikçi ve küresel yol arkadaşı olmayı benimseyen Cindilli Otomotiv, bu bağlamda 2016 yılında, Dijital Dönüşüm Projeleri başlığı ile çok sayıda projeyi hayata geçirdi.