• Pzt - Cmt 08.00 - 18.30

HİZMETLER

Araç alım satım süreci, Cindilli Otomotiv müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarının belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir. Müşteriler tamamen “müşteri odaklılık” prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulabilmekte; “beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı” ile Cindilli Otomotiv ayrıcalığını yaşamaktadırlar. Konforlu ve rahat bir ortamda, yorulmadan ve zahmetsiz bir şekilde araç alıp satabilmenin sağlandığı sürecin kapsadığı hizmetler şu şekildedir:

Nakit Alım
Gerekli koşulların sağlanması durumunda müşteri aracı, kendileriyle mutabık kalınan tutardan satın alınmakta ve ödemesi Cindilli Otomotiv güvencesi ile hızla yapılmaktadır.

Takas
Müşteri aracının takasa uygun görülmesi durumunda, takasa konu olan araç Cindilli Otomotiv stoklarında bulunan sıfır veya ikinci el marka araçlarla takas edilebilmektedir.

Emanet
Müşteriler arzu ettikleri takdirde araçlarını satılmak üzere Cindilli Otomotiv’e emanet olarak bırakabilmektedirler. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan araçların, Cindilli Otomotivin uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; aracın sahibine ise sadece imza atmak kalmaktadır.

Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takibi
Cindilli Otomotiv’den satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; Cindilli Otomotiv’in uzman personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde Cindilli Otomotiv müşterileri, araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirirler.

Daha detaylı bilgi için 0422 242 00 16 nolu Satış Destek Hattı’nı arayabilirsiniz.