• Pzt - Cmt 08.00 - 18.30

CİNDİLLİ SİGORTA

SİGORTA VE KASKO HİZMETLERİMİZ

Cindilli Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. uzman kadrosuyla kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı içersinde müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun alternatifleri sunarak, sektörün öncü ve lider sigorta şirketleri olan Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Axa Sigorta, Anadolu Sigorta, Ergo Sigorta, Güneş Sigorta ve Mapfre Sigorta ile işbirliği yapmaktadır.

Cindilli Sigorta ile, aracınızın trafik ve kasko sigortası dışında evinizin ve işyerinizin sigortalarını da avantajlı seçeneklerimizden yararlanarak yaptırabilirsiniz. Zamanında ve hızlı çözümlerle aracınızı her türlü riske karşı güvence altına alabilirsiniz.

Cindilli Sigorta ile çok cazip koşullarda sigorta yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki Teklif İstiyorum butonuna tıklayarak Sigorta Talep formumuzu doldurabilirsiniz. Başvurunuz elimize ulaştığında sigorta yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Kasko Sigortası; aracı, aşağıda yazılı tehlikelerin biri veya birkaçına karşı teminat altına alır. Poliçede belirtilmeleri koşuluyla, aracın standardının dışında yer alan her türlü aksesuar ve ses, iletişim, görüntü cihazları da sigorta kapsamı içindedir.

  • Aracın karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz taşıtlarla müsademesi,
  • Gerek hareket gerek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar,
  • Üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler,
  • Aracın yanması,
  • Aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi.

SİGORTA TEKLİF FORMU